Kubki reklamowe z nadrukiem

Litery blokowe, Litery przestrzenne 3D PLEXI LED

Litery blokowe mają szerokie zastosowanie w reklamie. Używa się ich zarówno wewnątrz budynku (biura, lokale użytkowe, recepcje, poczekalnie, itp ) jak również na zewnątrz (elewacja, ściana budynku, dach, konstrukcja wolnostojąca, itp). Mogą być podświetlane z wykorzystaniem diod LED.

litery blokowe pleksiLitery 3D wykonujemy z różnych materiałów - dopasowanych do konkretnego zastosowania. Łączymy również różne materiały ze sobą i wykańczamy w różny sposób. Każa realizacja jest inna, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się dobrać najlepsze rozwiązanie dopasowane zarówno do wymagań Klienta oraz budżetu przeznaczonego na dany projekt.

Litery przestrzenne wykonujemy z nastepujących materiałów:

  • XPS - Ekstrudowany polistyren, Styrodur, Styrisol,
  • PCW/PCV Spienione (light, standard), PCW/PCV twarde,
  • PLEXI/PLEKSI: PLEXIGLASS XT (wytłaczane), PLEXIGLASS GS (wylewane),
  • Aluminium.

Najtańszym materiałem używanym do produkcji liter jest Styrodur, który poddawany jest obróbce termicznej (możliwość wycięcia dowolnego kształtu), Surowy styrodur ma kolor jasnożółty, malujemy go natryskowo dowolny kolorem (kolor dobieramy poprzez mieszanie farb).

Styrodur występuje w różnych grubościach: 20mm, 30mm, 40mm, 50mm, 60mm, 80mm, 100mm, 120mm oraz inne na zamówienie. Grubość  dobieramy odpowiednio do danego projektu. Im literka większa, tym grubość powinna być odpowiednio większa, aby uzyskać odpowiedni efekt 3D. Dla małych liter zbyt duża grubość nie jest wskazana, ponieważ uzyskamy efekt nieczytelności napisu.

litery przestrzenne plexiNajbardziej popularnym materiałem do produkcji liter blokowych jest PLEXI (PLEKSI). Jest to materiał przezroczysty, błyszczący, elegancki, ale niestety stosunkowo drogi w porównaniu do innych. Dlatego często stosujemy PLEXI o grubości 3mm jako lico (przód liter), zaś tył wykonujemy z tańszego materiału - PCW/PCV lub Styrodur. Plexi występuje jako bezbarwna/przezroczysta, biało-mleczna lub kolorowa płyta. Kolor dostępny jest tylko dla grubości 3mm, w pozostałych opcjach jest tylko na zamówienie u producenta (cała paleta, długi czas oczekiwania).

Plexi występuje w różnych grubościach: 2mm - 10mm. Najczęściej używamy 3mm oraz 10mm.

CENNIK

powrót
nMedio na Facebook-u!