Kubki reklamowe z nadrukiem

Długopisy z nadrukiem, grawerem laserowym Lublin

Długopis reklamowy z nadrukiem lub grawerem laserowym to popularna i tania forma reklamy Twojej firmy.

W ofercie posiadamy długopisy plastikowe z nadrukiem w technologii tampodruku i sitodruku oraz długopisy metalowe, na których wykonujemy grawer laserowy oraz nadruk tampodrukiem i sitodrukiem.

Najpopularniejsze modele długopisów metalowych: Bond, Mooi, Joy, Cosmo, Lotus, Touch Writer i Nexo Touch - z końcówką do smartfona.

Każdy model występuje w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru. Poniżej przedstawiamy najbardziej popularne serie, które rekomendujemy.

Długopisy z nadrukiem oraz grawerem laserowym sprzedajemy w pakietach po 50 szt. lub 100 szt. Przy wiekszych ilościach możliwe rabaty. Dla Agencji Reklamowych oraz stałych Klientów specjalne zniżki.

Posiadamy na miejscu park maszynowy, możemy zatem zaoferować konkunrecyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji. Odbiór długopisów odbywa się w naszym biurze w Lublinie. Jest też możliwośc wysyłki kurierem.

Z uwagi na zmienne ceny długopisów u naszych dostawców zależne od kursu dolara/euro prosimy o kontakt mailowy info@nmedio.pl lub telefoniczny +48 601 666 926 w celu uzyskania bieżącej oferty.

Długopisy metalowe z nadrukiem grawerem - Seria Bond, Mooi, Joy

COSMO - Długopis metalowy z nadrukiem grawerem laserowym Lublin

LOTUS - długopisy metalowe z nadrukiem grawerem laserowym Lublin

DŁUGOPIS TOUCH WRITER z końcówką do smartfona - nadruk, grawer laserowy Lublin

dlguopisy-metalowe-smartfon-nexo-touch-grawer-nadruk-lublin-jpg

 

powrót
nMedio na Facebook-u!